Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Evden eve Nakliyat hızlı bir şekilde taşınmayı ve ekonomik boyutta bütçenize faydası olacak teknolojik taşınmayı sunuyor. Ekspertiz hizmeti firmamızın size sağladığı ücretsiz bir hizmetidir anlaşma  durumunda sizden herhangi bir ücret talep edilmez.

EMİRHAN her çeşit eşyanın taşınmasında için gerekli tüm ambalaj malzemesini araçlarında hazır olarak bulundurmaktadır. Eşyanın özelliğine göre malzemeler kullanılmaktadır. Baloncuklu patpat malzemeleri, fıçı koliler, karton koliler, kağıt sargı ve streç malzemeler ve elbiselerin kırışıp bozulmaması için elbise dolabı araçlarda tam teşekküllü bulunmaktadır.

Emirhan Asansörlü işinde taşınma sırasında sadece ekip başıyla muhatap olacaksınız. Sizden gelen istekler doğrultusunda ekip başı tüm ekibi sizin istekleriniz doğrultusunda yönlendirecektir.

EMİRHAN olarak nakliyat firmaları içinde kalite ve müşteri odaklı taşımacılığı ilke edinmiş olan firmamız, bu amaçla yola çıkarak nakliyat hizmeti verdiği her gün çıtasını bir üst basamağa taşımıştır.

Müşteri temsilcimiz sizi yalnız bırakmayacak ve taşıma işlemini gerçekleştirecek olan alanında uzman ekibimizle sizleri tanıştıracak tır.Taşınma esnasında ve taşınma sonrasında her türlü paketleme, nakliye eşyaların eve teslimi, paketlerin açılıp yerleştirilmesi ve monte edilmesi gereken eşyaların monte işlemleri özenle tarafımızca yapılmaktadır